Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG KG130

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

LG KG130 to przykład starego, taniego i niezbyt wytrzymałego telefonu komórkowego. Na pozór wydaje się całkiem fajny – wygląd jest klasyczny, jednak nie obskurny, cena LG KG130 – atrakcyjna. Gorzej jednak z długotrwałym użytkowaniem. Im dłużej posiada się to urządzenie, tym więcej wad wychodzi na wierzch. Opinie o LG KG130 nie są zbyt pozytywne. Użytkownicy zwracają uwagę na słabą jakość wykonania obudowy. Telefon LG KG130 jako całość jest jednak całkiem wytrzymały np. na upadki.

Pod względem technicznym opis LG KG130 również nie jest zachwycający. Aparat ma tylko 0,3 mpix, więc jest to tzw. aparat VGA, którym nie można zrobić dobrych zdjęć. Niewiele fotografii zmieści się w pamięci telefonu, gdyż wynosi ona zaledwie około 2 MB. Co gorsza – zabrakło również wejścia na kartę pamięci. Dzwonki na LG KG130 nie mogą być w formacie mp3, gdyż opisywany telefon nie obsługuje tego formatu. Twórcy oprogramowania nie dali także możliwości zmiany wyglądu menu, bo motywy na LG KG130 nie działają. Bateria za to wytrzyma około 3 godziny rozmów, co jest wynikiem całkiem niezłym.

Gry na LG KG130 mogą być w formacie JAVA, więc można zakupić np. Prison Tycoon na naszej stronie.  Cena LG KG130 jest konkurencyjna, jednak telefon nie może nikogo zadowolić jeśli chodzi o funkcje.