Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG KG120

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

LG KG120 należy do grupy telefonów, które zniknęły już z naszych kieszeni i torebek. Miał co prawda premierę nie tak dawno temu, bo w 2006 roku, jednak widać, że pod względem technologicznym to wręcz epoka archaiczna. Ekran został wykonany w technologii CSTN, nie stosowanej już w nowoczesnych telefonach. Drugi, pomocniczy ekran jest mono. Poza tym brakuje wejścia na kartę pamięci, a wewnątrz pomieści się zaledwie 0,5 megabajta plików. Motywy i aplikacje nie są dostępne dla tego modelu. Zabrakło Javy, obsługi mp3, aparatu fotograficznego.  Dzwonki mogą być tylko monofoniczne i polifoniczne. Litowo-jonowa bateria pozwoli na 3 godziny rozmów oraz 300 godzin czuwania. Ze względu na pozbawienie urządzenia wszelkich dodatków multimedialnych, bateria powinna wystarczyć na dość długą pracę.

Do komunikacji między telefonami nie można wykorzystywać ani Bluetooth ani Irdy. Co więcej - brakuje również złącza USB, by móc podłączyć bezproblemowo telefon do komputera. Do komunikacji z Internetem wykorzystywany może być tylko GPRS, gdyż szybszych standardów połączenia twórcy nie wprowadzili do telefonu. Dodatki nie należą więc do mocnych stron LG KG120. Nic więc dziwnego, że opinie na temat tego telefonu już kilka lat temu były dość negatywne. Jest to urządzenie stworzone tylko do wykonywania połączeń głosowych i pisania smsów. Do niczego więcej się nie nadaje. Pytanie jednak czy nie do tego służy telefon?