Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG KG110

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

LG KG110 jest to klasyczny telefon komórkowy, który został wypuszczony na rynek w 2006 roku. Obudowa jest prosta i zwarta. Co ważne, telefon jest dość mały i lekki, bo waży tylko 70 g. Jest to z pewnością ważna cecha dla kogoś kto ceni sobie komórki jedynie za możliwość wykonywania połączeń, a nie wygląd i możliwości. LG KG110 nie posiada żadnej możliwości łączenia się z innymi urządzeniami. Prostota posunięta jest tak dalece, że telefon nie posiada przestarzałego portu podczerwieni. Telefon połączenie z Internetem nawiązuje poprzez technologię GPRS, która zapewnia w miarę sprawne przeglądanie stron WAP.

Ekran LG KG110 to standardowy wyświetlacz o rozdzielczości 128x128. W połączeniu z obsługą języka Java sprawia to, że motywy i aplikacje są dostępne do ściągnięcia z Internetu. Niestety miejsce pamięci w LG KG110 jest bardzo ograniczone. Przestrzeń na dodatki wynosi jedynie 1 MB. Telefon posiada bardzo prosty aparat VGA, o który można powiedzieć tylko tyle, że robi zdjęcia. Z innych funkcji wyróżniających ten budżetowy model można dodać dyktafon i kalendarz.

Bateria użyta w tym telefonie to standardowy akumulator Li-Ion o pojemności 830 mAh. Według specyfikacji technicznej ma to zapewnić 3 godziny rozmowy, lub 180 godzin czuwania. Co, jak na tak prostą komórkę jest wynikiem średnim. Opinie o tym modelu w przeważającej części mówiły, że jest to telefon z przeznaczeniem dla ludzi ceniących sobie prostotę i niezawodność.