Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG KF900 Prada

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: Producenta
Wyświetlacz: 240 x 400
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Telefon LG KF900 Prada znany także jako Prada II to przykład luksusowego aparatu będącego połączeniem pięknej sylwetki z zaawansowanymi rozwiązaniami technicznymi. Na pierwszy rzut oka wrażenie robi dotykowy ekran o bardzo dobrych parametrach (WQVGA, 240 x 400, 3 cale). Spoglądając w dane techniczne zauważymy min. obsługę WiFi. Prada posiada klawiaturę QWERTY, która ułatwia pisanie wiadomości. Producenci tworzą gry na LG KF900 Prada. Motywy na LG KF900 Prada nie są dostępne, ale menu można dostosować do swoich upodobań. Dzwonki na LG KF900 Prada mogą być mp3. Klienci biznesowi powinni wiedzieć, że opisywany aparat posiada przeglądarkę dokumentów (MS Office, PDF, pliki tekstowe). Ponadto urządzenie obsługuje standard HSDPA 7.2 Mbps. Aparat ma rozdzielczość 5 mpix.  Urządzenie działa nie tylko w sieci GSM, ale także UMTS. Opis  LG KF900 Prada mógłby zajmować masę miejsca, gdyż jest to bardzo zaawansowany telefon. Czy jednak ma jakieś niedoróbki? Niektórym mogą przeszkadzać spore gabaryty - 104.5x54x16.8 mm i waga 130 g.  Bateria też nie należy do najmocniejszych – pozwala na 3 godziny rozmowy. Jest to zapewne spowodowane dużym, prądożernym wyświetlaczem.

Opinie o LG KF900 Prada są pozytywne, głównie ze względu na zaawansowanie technologiczne opakowane w ładną szatę. Niestety, jako że jest to telefon sygnowany logiem Prada – jest drogi. Cena LG KF900 Prada zapewne mogłaby być nieco niższa gdyby nie dobrze znana licencja.