Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG KF755 Secret

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

LG KF755 Secret to wysokiej jakości rozsuwany telefon, który miał swoją premierę w 2008 roku.  Opis LG KF755 Secret należy zacząć od dwóch spraw: stylistyki i możliwości multimedialnych. Telefon wykonany jest z włókna węglowego i hartowanego szkła. Ponadto posiada możliwość odtwarzania wielu formatów plików wideo (MPEG4/WMA/H.263/H.264/RV, DiviX). Mocny punktem jest również aparat o rozdzielczości 5 mpix, który pozwala na robienie dobrych fotografii o wielkości 2592 x 1944 pikseli.  

Pamięć wewnętrzna wynosi ok. 100 MB, jednak warto rozszerzyć ja o kartę microSD. Większa pamięć jest przydatna gdyż gry na LG KF755 Secret są popularne. Ponadto warto korzystać z możliwości oglądania filmów i słuchania muzyki w formacie mp3. Dzwonki na LG KF755 Secret również mogą być plikami mp3. Wyglądu interfejsu można personalizować tylko zmieniając, gdyż motywy na LG KF755 Secret nie są obsługiwane.  Miłośnicy przeglądania Internetu w komórkach ucieszą się na zainstalowany pakiet Google oraz możliwość korzystania z HSDPA 3.6. Bogaty wachlarz funkcji spowodował, że opinie o LG KF755 Secret są bardzo pozytywne.

Telefon LG KF755 Secret łączy w sobie wysoką jakość wykonania, zastosowanie bardzo dobrych materiałów z nowatorstwem technologicznym, przez co jest produktem godnym uwagi. Cena LG KF755 Secret stoi na przyzwoitym poziomie biorąc pod uwagę możliwości technologiczne.