Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG KF750 Secret

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 400
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

LG KF750 Secret to telefon o wyjątkowym designu, szczególnie trafiający do płci żeńskiej. Do wykonania obudowy wykorzystano takie materiały jak hartowane szkło i włókno węglowe. Charakterystyczną cechą wyglądu są neonowe przyciski dotykowe. Wymiary urządzenia to: 102.8 x 50.8 x 11.8 mm. Produkt waży 116 gram, co jest wynikiem przeciętnym jak na tę klasę telefonów.

Opis telefonu LG KF750 Secret musi zawierać informacje o funkcjach rozrywkowych Touch Media, aparacie o rozdzielczości 5 megapikseli oraz funkcją odtwarzania pilków DivX,. Gry na LG KF750 Secret są powszechnie dostępne, więc nie ma problemu z zakupem jakiś produkcji napisanych w języku Java. Dzwonki na LG KF750 Secret mogą być w formacie mp3 oraz polifonicznym. Opinie o LG KF750 Secret klientów biznesowych są również całkiem pochlebne, bo telefon obsługuje formaty Word, Excel i PowerPoint, choć nie da się ukryć że nie jest to typowy smartphone taki jak produkty HTC czy Nokie serii E. Na plus należy również zaliczyć aplikacje Google pozwalają na łatwe korzystanie z Gmaila oraz wyszukiwarki Google.

Producenci przygotowali motywy na LG KF750 Secret, poza tym nowych można szukać w sieci. Akumulator pozwala na około 230 minut rozmowy i 260 godzin czuwania. Cena LG KF750 Secret stoi dziś na średnim poziomie biorąco pod uwagę możliwości tego urządzenia.