Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG KF700

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 480
Dzwonki: MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

LG KF700 to nowoczesny telefon z ekranem dotykowym wypuszczony na rynek w 2007 roku. Jest to klasyczny przedstawiciel tego typu telefonów, gdzie najważniejszy jest minimalizm formy. Dotykowy ekran o wielkości 3 cali wyświetla obraz w rozdzielczości 240x480. Zapewnia to czytelny i duży obraz jak na warunki komórek. LG KF700 łączy się z innymi urządzeniami za pomocą bezprzewodowego systemu Bluetooth, a także w razie potrzeby przez kabel USB. Telefon ten do połączenia się z Internetem używa starego GPRS, ale także szybszego EDGE i nowego HSDPA, dzięki czemu przeglądanie stron WAP, jak i zwykłych WWW jest szybkie i bezproblemowe.

LG KF700 posiada wbudowany aparat cyfrowy z matrycą 3.15 MPx, który robi zdjęcia z maksymalną rozdzielczością 2048x1536. Aparat posiada także funkcję autofocusu, zoomu i możliwość nagrywania filmów. Na uwagę zasługuje multimedialny odtwarzacz, który radzi sobie z odtwarzaniem muzyki w formatach: MP3, WMA, AAC, AAC+, WAV, eAAC+, AMR/AMR-WB, RA. Poza tym bez problemu odtwarza pliki video w formatach: MPEG4, H.263, H.264, 3GP, RV.

Obsługa języka Java i duży wyświetlacz sprawia, że motywy i aplikacje są bez problemu dostępna na Internecie. Telefon posiada 90 MB pamięci wewnętrznej na dodatki. Wielkość tą można rozszerzyć kartą pamięci MicroSD. Bateria użyta w tym modelu to standardowy akumulator Li-Ion o pojemności o pojemności 900 mAh, który wystarcza na 3 godziny rozmowy, lub na 340 godzin czuwania. Opinie o LG KF700  były w zdecydowanej większości pozytywne.