Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG KF600

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

LG KF600 to rozsuwany telefon wypuszczony na rynek w 2008 roku. Jest to innowacyjna konstrukcja, która poza eleganckim wyglądem ma do zaoferowania oryginalną budowę. Poza ekranem głównym na przednim panelu znajduje się mniejszy ekran dotykowy, który w zależności od potrzeb czy aplikacji zmienia się. Pojawiły się opinie o LG KF600, że ekran dotykowy nie zawsze działa tak jak powinien. Telefon waży 107 g, czyli tyle co przeciętna komórka nowszej generacji. LG KF600 to komunikacji z innymi urządzeniami wykorzystuje bezprzewodową technologię Bluetooth, a także w razie potrzeby kabel USB. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie. Telefon łączy się z Internetem poprzez standard GPRS i EDGE, co zapewnia szybkie przeglądanie stron WAP.

LG KF600 posiada wbudowany aparat fotograficzny z matrycą 3.15 MPx, który potrafi robić zdjęcia o rozdzielczości 2048x1536. Aparat posiada także funkcję zoomu cyfrowego, autofocusu i możliwość nagrywania filmów. LG KF600 ma wbudowane radio FM całkiem niezłej jakości. Poza tym obsługuje oprogramowanie napisane w języku Java. Motywy i aplikacje są bardzo popularne dla tego typu ekranu, więc nie będzie problemu ze znalezieniem interesującej nas rzeczy. Telefon ma wbudowane 25 MB pamięci wewnętrznej na dodatki. Wielkość tą możemy rozszerzyć kartą pamięci MicroSD.

Telefon odtwarza wiele plików dźwiękowych: AAC, AAC+, eAAC+, WMA, WAV, RA, MP3. Bateria użyta w tym modelu to standardowy akumulator Li-Ion o pojemności o pojemności 800 mAh, który wystarcza na 4 godziny rozmowy, lub na 480 godzin czuwania. Jest to wynik co najmniej imponujący.