Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG KF510

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

LG KF510 to trzyzakresowy rozsuwany telefon, który miał swoją premierę na rynku w 2008 roku. Istnieje kilka wersji kolorystycznych tego modelu. Telefon prezentuje się bardzo nowocześnie i stylowo. Duży ekran o rozdzielczości 240x320 dobrze odwzorowuje kolory. LG KF510 do komunikowania się z innymi urządzeniami używa bezprzewodowej technologii Bluetooth, a w razie potrzeby kabla USB. Jest to wygodne i bezpieczne rozwiązanie. Łączność z Internetem zapewnia standard GPRS i EDGE, dzięki czemu przeglądanie stron WAP jest szybkie i bezproblemowe.

LG KF510 został wyposażony w aparat cyfrowy o rozdzielczości 3.15 MPx, który potrafi robić zdjęcia z maksymalną rozdzielczością 2048x1536. Aparat ma funkcję zoomu cyfrowego, lampę błyskową i co było nowinką w owych czasach, autofocus. Poza tym aparat nagrywa filmy w niskiej rozdzielczości. Opinie o wbudowanym radiu FM były bardzo pozytywne. Dzięki obsłudze języka Java, a także standardowemu ekranowi motywy i aplikacje są powszechnie dostępne. Telefon posiada 16 MB pamięci wewnętrznej na dodatki. Wielkość ta może być rozszerzona poprzez kartę pamięci MicroSD.

LG KF510 ma odtwarzacz MP3 i plików video. Bateria użyta w tym modelu to standardowy akumulator Li-Ion o pojemności 800 mAh, co według specyfikacji technicznej ma zapewnić 4 godziny rozmowy lub aż 400 dni czuwania, co jest efektem imponującym.