Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG KF310

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

W 2008 roku zadebiutował telefon LG KF310, który wówczas był uważany za urządzenie typowo multimedialne. Nic jednak dziwnego - działał w sieciach GSM i UMTS, a ponadto posiadał mocną baterię (Li Ion 950 mAh), która pozwalała nawet na 5 godzin rozmów. Wbudowana pamięć 50 MB mogła być rozszerzona kartą microSD, więc LG KF310 może być wykorzystywane jako odtwarzacz wideo (MPEG4, H.263, H.264) i mp3.  Przygotowano również radio FM oraz dyktafon.

Stylizacja  LG KF310 jest bardzo klasyczna – może się to podobać osobom lubującym się w oldschoolowych designach. Ci, którzy szukają szczególnie nowoczesnych telefonów, chyba powinni rozejrzeć się za czymś innym. Na szczęście dodatki w LG KF310 mogą ich zainteresować. Producenci oprogramowania zdecydowali się zintegrować pakiet Google, dzięki czemu możemy skorzystać z takich funkcjonalności jak Google Search, Google Maps, Gmail. Aparat o rozdzielczości 2 mpix potrafi zarówno robić zdjęcia, jak i nagrywać klipy wideo. Urządzenie posiada wsparcie dla Javy, więc motywy i aplikacje można spokojnie odnaleźć.

Opinie o LG KF310 głównie zawierały pochwały na temat stosunku ceny do jakości telefonu. Ciężko jest jednak uznać, że jest to urządzenie przełomowe, czy odznaczające się szczególną trwałością lub urodą.