Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG KF300

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: Java
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

LG F300 to telefon typu puderniczka o rozmiarach 98.8 x 49.5 x 16.2 mm. Posiada on 2 wyświetlacze: wewnętrzny o wielkości 2.2'' i rozdzielczości 240 x 320 pikseli, który swobodnie radzi sobie z wyświetlaniem ponad 260 tys. kolorów.  Drugi natomiast (zewnętrzny) ma wielkość 1.3 “, rozdzielczość 128 x 160 pikseli i obsługuje 256 kolorów. Wbudowany aparat fotograficzny robi zdjęcia o rozdzielczości 2 Megapikseli i wyposażony jest w funkcję autofocus, ponadto umożliwia nagrywanie video.

Wewnątrz KF300 znajduje się 10 MB pamięci wbudowanej z możliwością powiększenia przy pomocy kart microSD. Producent nie zapomniał o wyposażeniu KF300 w liczne dodatki: odtwarzacz multimedialny, radio FM, łączność Bluetooth oraz EDGE. Na zewnętrznym wyświetlaczu wyświetlany jest zegar oraz informacje o połączeniach przychodzących i wiadomościach. Telefon ten jest bardzo poręczny i lekki (97 gram), a jego mały rozmiar sprawia, że bez problemu mieści się w kieszeni i nie zajmuje dużo miejsca w torebce.

Kolejną zaletą są bardzo duże i wyraźne przyciski oraz głośne dzwonki, co sprawia, że telefon zbiera same dobre opinie wśród ludzi, którzy mają problemy ze słuchem, czy wzrokiem. KF300 obsługuje wiadomości SMS i MMS, a dodatkowe motywy i aplikacje można wgrywać przez Bluetooth i USB. Dzięki wsparciu standardu GPRS można na LG KF 300 korzystać z internetu.