Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG KE970

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

LG KE970 Shine jest reklamowany sloganem "Stal i styl". Jest to podkreślenie nietypowej stylistyki i zastosowania metalu w obudowie. Dzięki nierdzewnej stali, Shine jest nie tylko ładny, ale również odporny na drobne uszkodzenia.  Oczywiście wpłynęło to nieco na wagę – urządzenie waży 125 gramów, co jest wartością kilkanaście procent większą niż w przypadku plastikowej konkurencji, ale podczas codziennego użytkowania nie powinno to być problemem. Opinie na temat jakości wykonania i materiałów LG KE970 Shine są bardzo dobre i nikt nie narzeka na wagę.

LG KE970 jest telefonem nowoczesnym, więc dodatki grają w nim główną rolę. Do komunikacji między  telefonami mamy Bluetooth; łączyć z Internetem możemy się za pośrednictwem GPRS-u i EDGE’a. Zabrakło niestety wsparcia dla szybkiego Internet HSDPA czy modułu WiFi.  Nie ma jednak problemu – motywy i aplikacje ściągną się z sieci bez problemu nawet przez GPRS.

Aparat ma 2 mpix, co nie jest może wartością powalającą, jednak sporo dodatków takich jak: autofocus, zoom x4 czy lampa błyskowa, sprawiają że jest dość dobry jak na tę klasę telefonu. Pamięć wewnętrzna ma kilkadziesiąt megabajtów, jednak bezproblemowo można ją rozszerzyć kartą microSD. LG KE970 Shine posiada oczywiście odtwarzacz mp3, więc może być wykorzystywany w formie przenośnego playera muzycznego. Bateria o pojemności 800 mAh pozwoli na telefonowanie przez 160 minut i około 180 godzin czuwania.