Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG KE850 Prada

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 400 x 240
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Telefon LG KE850 Prada znany jest również pod nazwą LG Prada. Jest to urządzenie zaprojektowane pod względem stylistycznym przez włoski dom mody Prada. Wykonaniem zajmowała się firma LG, która wzbogaciła ciekawy design swoją najlepszą technologię. Taki miks stylu i nowoczesnych rozwiązań zaowocował bardzo dobrym i pięknym telefonem.

Opis LG KE850 Prada to wyliczanka wielu funkcji: począwszy od aparatu 2 mpix, przez czujnik ruchu, EDGE, CSD. Ogromne wrażenie robi wyświetlacz, który ma aż 3 cale. Świetne prezentują się na nim filmy w formacie DiviX czy inne pliki multimedialne. Gry na LG KE850 Prada również prezentują się znakomicie. Warto sprawdzić chociażby The Saboteur i Anno - Create a New World. Telefon jest pojemny, więc dzwonki w LG KE850 Prada można składować tysiącami. Niestety motywy na LG KE850 Prada nie podlegają zmianie tak jak np. w Nokiach. Szkoda również, że w tym modelu Prady zabrakło WiFi, który jest dostępny w LG KF900 Prada.

Opinie o LG KE850 Prada są bardzo pozytywne. Telefon robi wrażenie zarówno pod względem wyglądu jak i funkcji. Należy jednak zwrócić uwagę na baterię, która nie jest najwydajniejsza. Poza tym cena LG KE850 Prada jest wysoka i na telefon sygnowany marką jednego z najbardziej znanych domów mody pozwolić mogą sobie tylko dość zamożne osoby.