Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG KE820

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

LG stara się zaskakiwać nie tylko wysokiej jakości przygotowaniem technicznym swoich aparatów, ale również stylistyką. Telefon LG KE820 jest przykładem właśnie takiego modelu. Poza atrakcyjnym wyglądem, urządzenie ma jednak do zaoferowania coś więcej.

Opis właściwości LG KE820 warto rozpocząć od wyświetlacza. Ekran ma 2 cale i przeciętną rozdzielczość 176 x 220 pikseli. Przy dwóch calach bez wątpienia lepiej byłoby gdyby wyświetlacz miał rozdzielczość 320 x 220 pikseli. Mimo wszystko gry na LG KE820 wyglądają nieźle. Telefon posiada pamięć własną oraz złącze kart microSD, więc dzwonki na LG KE820 można ściągać niemal bez ograniczeń. Gorzej sprawa ma się z dostosowywaniem wyglądu telefonu. Motywy na LG KE820 nie działają. Można co najwyżej zmieniać tapety i wygaszacze. Telefon posiada również aparat 2 mpix, klienta e-mail oraz możliwość odtwarzania klipów wideo MPEG4 i H.263.

Dzwonki na LG KE820 mogą mieć zarówno format mp3 jak i polifoniczny. Opinie o LG KE820 są pozytywne – użytkownicy najwięcej ciepłych słów kierują pod adresem wyglądu i łatwości użytkowania.

Cena LG KE820 biorąc pod uwagę możliwości telefonu to niewątpliwy atut. Stosunek ceny do możliwości jest bardzo dobry, a nabywca nie płaci dodatkowych pieniędzy za markę. Zakup nowego egzemplarza jest jednak praktycznie niemożliwy. Najbardziej prawdopodobne jest znalezienie używanego LG KE820 w komisie lub na aukcjach internetowych.