Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG KE800

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Kupując telefon zwracasz uwagę na atrakcyjny wygląd? Jeśli tak to może zainteresować cię LG KE800 – rozsuwany telefon o małych wymiarach (95 x 52 x 17,50 mm) i wadze zaledwie 73 g. Urządzenie charakteryzuje się dobrym wykonaniem oraz czerowno-czarnym designem. Klawisze są wygodne i klasyczne, jednak reszta telefonu sprawia wrażenie nowoczesnego urządzenia.

Telefon LG KE800 to jednak nie tylko wygląd, a również warstwa techniczna. Ekran o wielkości 2 cali ma rozdzielczość 240 x 320 pikseli. Są to wymiary dość standardowe, dzięki czemu gry na LG KE800 są łatwo dostępne. Nie ma również problemu z instalacją nowych skórek do menu. Motywy na LG KE800 są obsługiwane.

Opisywany telefon może być używany jako odtwarzacz mp3. Dzwonki na LG KE800 można pobrać z naszej strony lub na sygnał ustawić sobie swoją ulubioną piosenkę. Opis funkcji LG KE800 musi również zwierać dane o aparacie, który posiada rozdzielczość 2 mpix oraz lampę błyskową.

Opinie o LG KE800 są dobre. Jest to telefon szczególnie podobający się kobietom. Jego atrakcyjny wygląd idzie w parze z niezłymi właściwościami technicznymi, dzięki czemu jest to ciekawa propozycja dla osób szukających telefonu ze średniej półki. Cena LG KE800 zachęca do zakupu, jednak należy pamiętać, że największym atutem tego telefonu jest wygląd, a nie funkcjonalności.