Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG KE770

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Telefon LG KE770 swoją charakterystyczną stylistyką wykracza poza bliźniaczo podobne do siebie aparaty telefonicznie. Jego stylistyka to połączenie estetyki z prostotą. Czy jednak atrakcyjny wygląd idzie w parze z technologią?

Opis ekranu LG KE770 nie jest oszałamiający  - 1,7 cala, 176 x 220 pikseli 256 tys. kolorów – nie są to dane, które mogą zaskoczyć kogokolwiek. Z drugiej jednak strony stosunkowo niewielki ekran ma mniejszy apetyt na prąd, toteż czasu czuwania telefonu wynosi około 8 dni. Gry na LG KE770 mimo przeciętnego wyświetlacza wyglądają dobrze, a na tę rozdzielczość przygotowano wiele produkcji m.in. Ski Jumping 2010 i Civilization IV - Defenders of the Gates.  Niestety z taką łatwością nie można kupować nowych tematów wyglądu, gdyż motywy na LG KE770 nie działają. Dodatkiem jest aparat o rozdzielczości 2 mpix.

Opisywane urządzenie posiada obsługę mp3, więc dzwonki na LG KE770 również mogą być w takim formacie. Głośnik jest całkiem niezły, więc piosenki brzmią na nim dobrze. Opinie o LG KE770 są pozytywne gdyż większość nabywców przedkłada wygląd nad funkcje. Pod względem technologicznym LG KE770 nie wybija się ponad przeciętność, jednak jego poręczne wymiary (105 x 46 x 9,90 mm) i ciekawa stylistyka wygrywają. Dziś również cena LG KE770 może stanowić impuls do zakupu.