Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG KE600

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

LG KE600 to telefon typu lider będący tanią propozycją dla niewymagającego użytkownika. Urządzenie jest całkiem poręczne - mierzy 97 x 46 x 18,90 mm i waży 90 g. Dwucalowy wyświetlacz posiada zadowalającą rozdzielczość 240 x 320 pikseli i odpowiednią paletę barw. Dzięki temu ekranowi gry na LG KE600 prezentują się bardzo dobrze. Większość wydawanych pozycji idealnie pasuje do wymiarów tego wyświetlacza.

Opis funkcji LG KE600 warto rozpocząć od informacji o 65 MB pamięci, które pozwolą na przechowywanie wielu plików takich jak dzwonki. Na LG KE600 zmieści się jednak o wiele więcej, gdyż telefon posiada złącze kart pamięci microSD. Dodatkiem, który czasami może okazać się pomocny jest aparat fotograficzny o rozdzielczości 2 mpix, pozwalający robić zdjęcia w rozmiarze 1600x1200 pikseli. Aparat posiada czterokrotny zoom i możliwość nagrywania sekwencji wideo. Motywy na LG KE600 nie są dostępne, można tylko zmieniać wygaszacze ekranu i tapety.

Opinie o LG KE600 są całkiem pozytywne. Na szczególną uwagę zasługuje design, który wielu osobom się bardzo podoba. Charakterystyczny rozkład przycisków ma zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników, ale jedno jest pewne – jest oryginalny.

Czy opisywany telefon ma jeszcze jakieś plusy?  Bez wątpienia cena LG KE600 jest jednym z atutów. Warto jednak pamiętać, że w wielu przypadkach możemy trafić na mocno eksploatowane egzemplarze, bo zakup nowego telefonu może okazać się problemem.