Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG KE590

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

LG KE590 to telefon typu slider, który swoją premierę miał w 2007 roku. Wtedy celował on w segment telefonów klasy średniej. Dziś, kilka lat po premierze jest to urządzenie przeznaczone dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na drogie aparaty telefoniczne.

Cechą charakterystyczną opisywanego modelu jest atrakcyjna stylistyka, która nie zestarzała się tak jak niektóre parametry techniczne. Opis LG KE590 warto zacząć od wyświetlacza. Ekran o rozdzielczości 176 x 220 pikseli nie robi już takiego wrażenia jak niegdyś, pomimo niezłej palety barw (256 tys. kolorów). Gry na LG KE590 nie wyglądają jednak źle. Telefon posiada również złącze kart microSD, a co za tym można go używać jako odtwarzacza mp3. Dzwonki na LG KE590 mogą być również w tym formacie. Jako dodatkowy gadżet można traktować aparat o rozdzielczości 2 mpix.  Bateria pozwala na około 4 godziny rozmowy i 4 dni czuwania. Nie jest to wynik powalający, szczególnie patrząc na czas czuwania.

Motywy na LG KE590 nie działają, jednak można dokonywać personalizacji wyglądu w innej postaci np. zmieniając tapety lub wygaszacze. Opinie o LG KE590 są pozytywne głównie ze względu na dobrą jakość wykonania, stabilność pracy oraz wygodę użytkowania. Atutem tej komórki jest również cena. LG KE590 jest do dostania za stosunkowo niewielkie pieniądze, jednak większość dostępnych urządzeń to produkty używane.