Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG KE500

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

LG KE500 to przykład taniego i dość bezbarwnego stylistycznie telefonu. Jest to urządzenie plasujące się w klasie niższej jeśli chodzi o możliwości i cenę. Telefon LG KE500  ma rozsuwaną klawiaturę (tzw. slider). Jego wymiary to  97 x 47 x 13,90 mm, a waga wynosi ok. 90 g. Urządzenie posiada aparat fotograficzny o rozdzielczości 2 mpix. Pamięć wewnętrzna wynosi około 70 MB, jednak można ją jeszcze rozszerzyć kartą microSD.

Ekranik nie należy do największych, ale ma niezłe parametry, więc gry na LG KE500 wyglądają nieźle. Biblioteka tytułów dostępnych na ten model jest spora. Można wybrać m.in.  Mafia Wars Yakuza, Metal Slug 4, Spore Origins. Gorzej ma się sprawa z personalizacją wyglądu menu. Motywy na LG KE500 nie działają. Można zmieniać tylko tapety.

Telefon posiada wbudowaną obsługę mp3 oraz innych formatów muzycznych (AAC, AAC+, eAAC, Real Audio), więc dzwonki na LG KE500 nie muszą być tylko polifonicznie. Opis funkcji LG KE500 nie jest więc zbyt długi, jednak jest to urządzenie z niższej półki i zabrakło chociażby WiFi czy obsługi filmów DiviX.

Opinie o LG KE500 są dość pozytywne, ale nie brakuje również słów krytyki. Użytkownicy narzekają na cichy głośnik i nudną stylistykę. Niewątpliwą zaletą LG KE500 jest cena. Telefon nie wyróżnia się z tłumu innych niczym szczególnym. Za podobną kwotę można odnaleźć coś równie dobrego, co LG KE500.