Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG KC910 Renoir

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 400
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Telefon LG KC910 Renoir to zaawansowany technologicznie aparat telefoniczny posiadający ogrom funkcji multimedialnych. Opis LG KC910 Renoir pod względem wszystkich funkcjonalności jest żmudnym zadaniem, gdyż ten koreański telefon działa w sieci GSM, UMTS, EDGE. Ponadto dysponuje możliwością wykorzystywania technologii HSDPA 7.2 Mbps. Aparat posiada również nawigację typu A-GPS, WiFi, Bluetooth, radio. Cechą szczególną LG KC910 Renoir jest aparat fotograficzny o rozdzielczości 8 megapikseli oraz odtwarzacz wideo z DivX. Gry na LG KC910 Renoir prezentują się rewelacyjnie dzięki ekranowi o wysokiej jakości. Podobnie wyglądają motywy na LG KC910 Renoir. Oczywiście telefon posiada odtwarzacz mp3, a co za tym idzie dzwonki na LG KC910 Renoir są w formacie mp3.


Bateria zainstalowana w aparacie posiada pojemność 1000mAh, co pozwala na nieco ponad trzy godziny rozmowy. Nie jest to niestety zbyt dobry wynik, jednak należy zwrócić uwagę na prądożercy ekran. LG KC910 Renoir dysponuje 3-calowym, w pełni dotykowym wyświetlaczem z funkcją rozpoznawania pisma. Opinie o LG KC910 Renoir są bardzo pozytywne. Jedynym mankamentem jest niska żywotność baterii, szczególnie podczas korzystania z funkcji multimedialnych telefonu. Cena LG KC910 Renoir nie należy do najniższych, jednak biorąc pod uwagę stosunek ceny do możliwości, to zakup tego modelu wydaje się całkiem rozsądny.