Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG KC780

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

LG KC780 jest rozsuwanym telefonem, którego głównym autem jest wysokiej jakości aparat fotograficzny wyposażony w obiektyw Schneider-Kreuznach. Aparat ma rozdzielczość 8 megapikseli.  Opis funkcji LG KC780 warto więc rozpocząć od przedstawienia możliwości tego urządzenia. Czułość ISO została wyskalowana do poziomu 1600. Ponadto telefon posiada funkcje detekcji twarzy oraz pozwala na nagrywanie filmików. Aparat posiada również stabilizację obrazu, autofocus oraz flash. Telefon LG KC780  jest więc w pełni funkcjonalny jako urządzenie do robienia zdjęć. Co więcej – może pełnić rolę kamery internetowej.

Wyświetlacz posiada opcję automatycznego dostosowywania jasności. Jego parametry są bardzo atrakcyjne, więc gry na LG KC780 prezentują się bardzo dobrze.  Warto wymienić chociażby Need for Speed Undercover, Tomb Raider Underworld czy Kung Fu Panda. Motywy na LG KC780 niestety nie są dostępne, jednak można zmieniać tapety i animacje. Pamięć wewnętrzna telefonu może być rozszerzona przez karty pamięci microSD, więc dzwonki na LG KC780 można przechowywać całymi tysiącami. Do dodatkowych funkcji opisywanego urządzenia można zaliczyć radio, odtwarzacz filmów typu DiviX oraz przeglądarkę dokumentów.

Opinie o LG KC780 są pozytywne. Najważniejszą zaletą jest aparat fotograficzny, który jest bardzo wysokiej jakości. Za wysokiej jakości aparatem idzie jednak dość wysoka cena LG KC780. Czy warto sięgnąć po ten telefon? W gruncie rzeczy jest to produkt taki jakich wiele na rynku, jednak wyróżnia się aparatem fotograficznym.