Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG KC550

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Telefon LG KC550 to propozycja dość taniego urządzenia z dobrej jakości aparatem fotograficznym o rozdzielczości 5 mpix posiadającym funkcje wykrywania twarzy, usuwania szumów. Wysokiej jakości jest również wyświetlacz, który posiada funkcję automatycznego dostosowania układu wyświetlacza (pion-poziom). Jego wymiary to 2,4 cala, więc jest całkiem wygodny. Jeśli chodzi o dostosowywanie wyglądu interfejsu, to motywy w LG KC550 nie są dostępne.

LG KC550 umożliwia kodowanie i dekodowanie sygnału wideo  o rozdzielczości 720 x 480. Gry na LG KC550 obsługują żyroskop, czyli można sterować za pośrednictwem ruchów urządzeniem tak jak w iPhone. Dzwonki na LG KC550 mogą być w formacie mp3, co więcej – telefon posiada odtwarzacz mp3 i wideo, więc może być wykorzystywany jako urządzenie typu mp4. Plusem jest również złącze TV OUT. Opis LG KC550 jest więc całkiem bogaty. Do tego niezaprzeczalnym plusem są koszty nabycia. Cena LG KC550 jest stosunkowo niska, więc większość użytkowników będzie mogła pozwolić sobie na ten model. Opinie o LG KC550 są na ogół pozytywne. Niektórzy mają jednak zastrzeżenia do wydajności baterii.

Drobnym minusem tego modelu jest mała pamięć wewnętrzna, którą większość użytkowników będzie musiała rozszerzyć kartą pamięci microSD. Czy LG KC550 jest warty zakupu? Bez wątpienia w tej cenie ciężko znaleźć telefon z takim aparatem, więc jeśli to dla kogoś priorytet to warto rozważyć nabycie tego modelu.