Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG KB770

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 400
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Telefon LG KB770 to zaawansowany technologicznie telefon, którego głównym atutem jest złącze DVB-H umożliwiające oglądanie telewizji w telefonie. Korzystanie z tej funkcji jest możliwe dzięki 3 calowego dotykowego wyświetlacza o wysokiej rozdzielczości i dobrej jakości wykonania. Opis LG KB770 to jednak nie tylko możliwości oglądania telewizji, ale również inne funkcjonalności.

Urządzenie posiada aparat fotograficzny o rozdzielczości 3,2 mpix, HSDPA, Bluetooth. Zabrakło jedynie WiFi oraz UMTS-u z tych najpotrzebniejszych funkcjonalności. Bateria o pojemności 1000 mAh pozwala na 4 godziny rozmów. Urządzenie obsługuje mp3, więc dzwonki na LG KB770 mogą być również w tym formacie. Nie ma również przeciwwskazań by korzystać z opisywanego modelu jako odtwarzacza mp3.

Gry na LG KB770 ze względu na bardzo wysoką jakość wyświetlacza prezentują się znakomicie. Warto chociażby zagrać w Pro Evolution Soccer 2010. Motywy na LG KB770 niestety nie są obecne. Można za to zmieniać np. położenie ikon. Opinie o LG KB770 są zróżnicowane. Niektórzy narzekają, że w Polsce funkcja TV nie działa zbyt dobrze. Może dlatego ten model jest o wiele popularniejszy na zachodzie Europy niż u nas?

Cena LG KB770 jest wysoka, a w Polsce jest to urządzenie trudno dostępne. Kto powinien zainteresować się tym modelem? Na pewno jest to telefon dla wąskiego grona odbiorców. Ci, którzy nie są zainteresowani oglądaniem telewizji na telefonie dopłacą sporo do tej funkcji.