Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG K8000

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

Telefon LG K8000 to przykład prostego i archaicznego urządzenia, który dziś jest już reliktem przeszłości. Opis LG K8000 warto rozpocząć od informacji, kiedy ten aparat miał swoją premierę. Telefon pojawił się na rynku w 2002 roku. Od tego czasu na rynku telekomunikacyjnym znalazły się tysiące nowych modeli, które są o wiele lepsze pod względem technologicznym niż opisywany LG. Czy mimo wszystko warto sięgnąć po to urządzenie?

Opinie na temat LG K8000 w momencie premiery były pozytywne. Dziś nie ma jednak złudzeń – ten telefon nie oferuje nic więcej poza możliwością dzwonienia i wysyłania wiadomości tekstowych. Jeśli jednak chcesz kupić tani telefon tylko do tego typu zastosowań to na rynku można znaleźć znacznie młodsze egzemplarze, których cena wynosi około stu złotych. Sądzę, więc że nie warto interesować się LG K8000 mimo, że cena tego modelu jest niska.

Dzwonki w LG K8000 mogą być w formacie mp3, zabrakło jednak Bluetooth, złącza na kartę pamięci. Na szczęście telefon jest dość pojemny – 64 MB wystarczą na sporo danych.  Gry na LG K8000 nie są najpopularniejszą formą rozrywki, jednak są dostępne.  Telefon nie posiada możliwości personalizacji wyglądu, więc motywy na LG K8000 są niedostępne. Zaletą tego telefonu jest pojemna bateria, jednak w większości używanych egzemplarzy jest już mocno nadgryziona zębem czasu.