Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG GW620 Eve

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: Android
Wyświetlacz: 320 x 480
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi  
Instrukcja: Pobierz

Opis

LG GW620 Eve to przykład telefonu typowo młodzieżowego z rozsuwaną klawiaturą QWERTY, która ułatwia pisanie smsów i przeglądanie Internetu. Dostęp do sieci jest ułatwiony dzięki wbudowanemu adapterowi WiFi typu 802.11 b/g. Jeśli nie będziemy w zasięgu sieci WiFi to możemy wykorzystać inne funkcje opisywanego urządzenia m.in. wsparcie dla HSDPA 7.2 Mbps. Duży nacisk położono również na dodatki społecznościowe takie jak dostęp do Twittera, Facebooka czy serwisów Google. Sieć można przeglądać za pośrednictwem przeglądarki Android Webkit Browser.

Ekran ma 3 cale i rozdzielczość 320 x 480 pikseli. Niezaprzeczalnym plusem GW620 Eve jest system operacyjny Android, na który bardzo łatwo znaleźć motywy i aplikacje. Co ciekawe – dodatki takie jak GPS również w tym modelu są dostępne. Pamięć wewnętrzna ma około 100 MB, jednak można ją rozszerzyć kartą pamięci microSD. Telefon jest w stanie odtworzyć wiele plików multimedialnych m.in. MPEG-4, H.263, H.264, Mp3, WMV warto więc dokupić dodatkową pamięć i używać LG GW620 Eve jako przenośnego odtwarzacz multimedialnego. Tym bardziej, że ma złącze Jack 3,5 mm, więc bezproblemowo można podłączyć do niego swoje słuchawki. Dzięki żyroskopowi telefon obsługuje w pełni gry sterowane ruchem ręki.

Na uwagę zasługuje bardzo pojemna bateria Li-Ion Polimer o wydajności 1500mAh, która zapewnia aż 8 godzin rozmów i  600 godzin czasu czuwania. Nawet podczas dość intensywnego użytkowania akumulator zastosowany w LG GW620 Eve wydaje się wystarczający. Wszak opinie na jego temat są więcej niż pozytywne.