Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG GW520

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 400
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

LG GW520 to telefon, który swoją premierę miał w połowie 2009 roku i uplasował się w klasie średniej. Cechą charakterystyczną tego modelu jest dotykowy ekran o wielkości 2,8 cala oraz rozkładana klawiatura QWERTY. Dzięki tej kombinacji wygodne jest pisanie smsów i surfowanie w Internecie. Niestety w tym modelu zabrakło złącza WiFi. Na szczęście do komunikacji internetowej można używać również kilku innych portów: HSDPA, HSCSD, WAP, GPRS, EDGE. Opis LG GW520 funkcjonalności może być jeszcze dłuższy: aparat ma rozdzielczość 3,2 mpix, telefon posiada złącze kart microSD, radio, odtwarzacz mp3. Poza tym pracuje nie tylko w sieci GSM, ale również w WCDMA 900 i 2100 MHz. Bateria pozwala na około 300 minut rozmów.

Na tak dużym ekranie gry na LG GW520 wyglądałby bardzo dobrze, ale w zestawie z telefonem nie otrzymujemy żadnej.  Urządzenie posiada za to akcelerometr tak jak iPhone.  Motywy na LG GW520 nie są dostępne, jednak można personalizować wygląd menu, wygaszaczy i tapet.

Jako, że telefon obsługi format mp3, to dzwonki na LG GW520 mogą być zwykłymi piosenkami. Nie ma również problemów z używaniem dzwonków polifonicznych. Opinie o LG GW520 są pozytywne. Niektórzy zwracają uwagę na brak WiFi. Poza tym telefon jest chwalony. Cena LG GW520 plasuje go w średniej półce telefonów z dotykowym wyświetlaczem i klawiaturą QWERTY.