Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG GW300

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 320 x 240
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Telefon LG GW300 znany jest również pod nazwą Etna 2. Jest to urządzenie dedykowane raczej młodym ludziom, którzy cenią sobie łatwość pisania wiadomości. Opis LG GW300 powinien zawierać informację, że urządzenie posiada klawiaturę QWERTY. Ekran ma 2.4 cala i przyzwoite parametry toteż gry na LG GW300 wyglądają bardzo dobrze. Motywy w LG GW300 nie są obsługiwane. Telefon ma spore gabaryty (115.5 x 61 x 12.75 mm) i waży 99 gram. Bateria typu Li-Ion  o pojemności 900mAh starcza na 5 godzin rozmów. Maksymalny czasu czuwania wynosi 444 godzin. Dzwonki na LG GW300 mogą być zarówno polifoniczne jak i w formacje mp3.

Opinie o LG GW300 są pozytywne. Użytkownicy chwalą klawiaturę i szybkość działania. Należy jednak zwrócić uwagę, że nie jest to typowy smartphone a telefon low-endowy – przeznaczony dla mniej zamożnych nabywców. Widać to np. po braku WiFi oraz słabej jakości aparacie, który ma rozdzielczość zaledwie 2 mpix. Nie wystarcza to do zrobienia dobrego zdjęcia. Telefon posiada za to system dźwięku Dolby Mobile, JAVA, radio oraz slot na kartę pamięci MicroSD. Do komunikacji można wykorzystywać Bluetooth. Dodatkiem jest również przeglądarka dokumentów.

Cena LG GW300 jest atrakcyjna. Urządzenie jest łatwo dostępne – można go nabyć zarówno w sklepach, jak i na aukcjach. Operatorzy komórkowi mają go również w swoich ofertach abonamentowych.