Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG GU285

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Telefon LG GU285 to przykład dość taniego urządzenia pracującego zarówno w sieciach GSM jak i UMTS. Telefon jest na rynku od 2009 roku, jednak nie zyskał ogromnej popularności wśród użytkowników.

Aparat posiada ekran 176 x 220 pikseli wyświetlający 262 tys. kolorów. Dwucalowy wyświetlacz nie zapewnia powalających wrażeń wizualnych. Podobnie jak aparat fotograficzny, który ma rozdzielczość 1,3 mpix – nie wystarczy to na zrobienie wyraźnego zdjęcia, szczególnie wtedy gdy światło nie jest idealne. Gry na LG GU285 chodzą za to bez problemów. Warto sprawdzić chociażby The Saboteur lub Ghostbusters. Nie ma również problemu z innymi plikami np. dzwonki na LG GU285 są powszechnie dostępne.

Jeśli chodzi o personalizację menu to motywy na LG GU285 nie są obsługiwane. Można za to ściągać nowe tapety i animacje. Opis LG GU285 powinien również zawierać informacje odnośnie możliwości komunikacji. Telefon posiada moduł Bluetooth. Do surfowania w sieci można używać trybu GRPS i EDGE. Komunikacja z komputerem może odbywać się za pośrednictwem kabla usb.

Bateria litowo-jonowa ma pojemność 900 mAh, co pozwala na około 510 minut rozmów w sieci GSM i 331 min w UMTS. Czas czuwania w sieci GSM wynosi 383 godziny, natomiast w UMTS – 331 godzin.

Cena LG GU285 jest stosunkowo niska, jednak w naszym kraju telefon nie jest łatwo dostępny. Pytanie jednak czy warto szukać tego urządzenia? Jest to telefon jakich wiele – jeśli odpowiada Ci jego wygląd, nie przeszkadzają niedociągnięcia technologiczne, to możesz zainteresować się tym telefonem. W przeciwnym razie można odnaleźć inną alternatywę. Opinie o LG GU285 są podzielone, więc najlepiej samemu wyrobić sobie zdanie.