Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG GU280 Popcorn

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: Producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

LG GU280 Popcorn  to telefon o przesuwanej obudowie dedykowany głównie kobietom. Pamięć wewnętrzna wynosi 20 MB, jednak może możliwość rozszerzenia jej o kartę microSD. Na LG GU280 Popcorn  można zrzucać motywy czy też pliki multimedialne. Gry na LG GU280 Popcorn  są dostępne standardowo, jednak ich wachlarz możemy rozszerzać kupując je w Internecie.  Można pobierać również dzwonki na LG GU280 Popcorn  gdyż telefon obsługuje zarówno polifoniczne melodyjki jak i utwory mp3. Po rozszerzeniu pamięci kartą microSD można LG GU280 Popcorn  używać jako odtwarzacza mp3 (a także innych plików muzycznych: AAC, AAC+, eAAC+, WMA). Opis LG GU280 Popcorn   byłby niepełny gdyby nie informacje o aparacie fotograficznym.

Urządzenie posiada aparat 1,3 mpix, który pozwala na robienie zdjęć o rozdzielczości 1280x1024 pikseli i wykorzystywanie zoomu cyfrowego 2x. Można również nagrywać sekwencje wideo. Nie zapewnia on zbyt dobrej jakości zdjęć i wyraźnie ustępuje rozwiązaniom zawartych w innych telefonach np. nowszych aparatach LG. Cena LG GU280 Popcorn   jest niska, jednak w oficjalnym obiegu bardzo trudno jest dostać ten aparat. Chętni na nabycie tegoż urządzenia powinni skierować się do komiksów i przeglądać aukcje internetowe. Opinie na temat LG GU280 Popcorn są z reguły dość pozytywne, jednak nie każdemu może przypaść do gustu charakterystyczna stylistyka urządzenia i np. różowy kolor, który jest popularny głównie wśród kobiet.