Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG GU230

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

LG GU230 to przykład telefonu o klasycznej, dość nudnej stylistyce i budowie, który nie zachwyca również pod względem technicznym. Jedną z jego nielicznych zalet jest za to bardzo niska cena. Czy coś poza tym dziecko koreańskiej myśli technicznej ma nam do zaoferowania?

Dodatki w LG GU230 można policzyć na palcach jednej ręki – jest aparat o rozdzielczości 1,3 mpix, Bluetooth i złącze microSD. I to w zasadzie wszystko poza rzeczami dostępnymi w każdy telefonie (dyktafon, tryb głośnomówiący, organizer, kalendarz, kalkulator, budzik, radio). Pamięć wewnętrzna ma zaledwie kilka MB, więc rozszerzenie jej będzie konieczne, jeśli będziesz chciał instalować motywy i aplikacje na LG GU230.

Ekran ma 2,2 cala i rozdzielczość 176 x 220. Mimo dość dużej jak na tę klasę telefonu liczby wyświetlanych kolorów (256 tys.) to obraz nie prezentuje się zbyt dobrze. Wygodne są za to klawisze, które nie powinny sprawić problemu nawet osobom z nieco gorszym oczami. Poza tym w telefonie jest opcja pozwalającą na zwiększenie czcionki w menu. Czytelne przyciski nie wpłynęły jednak na znacznie powiększenie się telefonu, który nadal ma poręczne wymiary - 108 x 48 x 13.8 mm, 98 g wagi.

Opinie na temat LG GU230 mogą wydać tylko osoby poszukujące taniego i prostego w swojej budowie telefonu. Nikt inny nie zwróci nawet na niego uwagi.