Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG GT540

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: Android
Wyświetlacz: 320 x 480
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi  
Instrukcja: Pobierz

Opis

 Telefon LG GT540 znany pod nazwą Swift to urządzenie ze średniej półki cenowej wyposażone w 3 calowy, oporowy ekran dotykowy o rozdzielczości 320 x 480 piksel. Dzięki temu dość zaawansowanemu wyświetlaczowi jest to telefon wygodny w użytkowaniu, a system Android zapewnia motywy i aplikacje na wyciągnięcie ręki. Tym bardziej, że LG GT540 zostało wyposażone w złącze WiFi oraz HSDPA. Pamięć wewnętrzna ma rozmiar 130 MB, jednak można ją łatwo rozszerzyć kartą microSD. Aparat o rozdzielczości 3,15 Mpix nie jest może szczytem techniki, ale zrobi przyzwoite zdjęcia. Zastosowanie lepszej jakości matrycy spowodowałoby zapewne wyraźnie podwyższenie ceny.

Telefon posiada akcelerometr, który przydaje się np. w zaawansowanych technicznie grach. Na pochwałę zasługuje bateria zastosowana w tym modelu. Akumulator ma pojemność 1500 mAh, co zapewnia bardzo przyzwoite czasy pracy - 330 min rozmów i 500 godzin czuwania. Oczywiście podczas słuchania muzyki, radia, grania w gry czy surfowania w Internecie czas pracy znacznie spadnie, jednak i tak LG odwaliło kawał dobrej roboty decydując się na tak pojemny akumulator.

LG GT540 to aktualnie jeden z najtańszych telefonów z systemem operacyjnym Android, który jest bardzo popularny i lubiany wśród miłośników telefonii komórkowej. Nic więc dziwnego, że opinie na temat LG GT540 są bardzo pozytywne. Wszak w telefonie zastosowano nawet takie dodatki jak GPS!