Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG GT505

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 400
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi  
Instrukcja: Pobierz

Opis

LG GT505 to telefon dotykowy wyposażony w nawigację. LG GT505 znany jest również pod nazwą LG GT505 Pathfinder. Niestety telefon działa tylko w standardzie GSM. Zabrakło możliwości korzystania z nowoczesnego UMTS-u. na szczęście LG GT505 posiada inne bardzo ważne funkcje takie jak Bluetooth, Wi-Fi i Radio FM. Motywy na LG GT505 nie są dostępne, jednak twórcy oprogramowania dali możliwość dostosowywania ekranów do potrzeb użytkowników. Pamięć telefonu wynosi 100 MB, więc dzwonki na LG GT505 zmieszczą się bez potrzeby dokupienia karty pamięci. Jeśli chcemy instalować aplikacje Java to zakup karty microSD będzie dobrym rozwiązaniem. Tym bardziej, że gry na LG GT505 mogą być sterowane ruchami ręki tak jak w iPhonie.

Wymiary tego telefonu wynoszą 107 x 54,5.4 x 11,8 mm. Waga to 98 gram, więc jest to urządzenie o przeciętnych gabarytach. Akumulator zainstalowany w telefonie ma pojemność 1000mAh, co zapewnia aż 5,5 godziny rozmowy i 400 godzin czuwania. Oczywiście podczas użytkowania funkcji nawigacji bateria jest mniej wytrzymała. Opis właściwości LG GT505 to pokaźna lista. Czy jednak stosunek ceny do jakości i możliwości jest odpowiedni? Cena LG GT505 nie należy do najniższych, ale to zrozumiałe biorąco pod uwagę możliwości aparatu. Czy warto sięgnąć po ten produkt? Opinie na temat LG GT505 są całkiem ciepłe. Niektórzy mają tylko zastrzeżenia do jakości słuchawek dodanych do zestawu, jednak to akcesorium można bez problemu wymienić na interesujący nas model innego producenta.