Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG GT500 Puccini

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 400
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi  
Instrukcja: Pobierz

Opis

LG GT500 Puccini to zaawansowany telefon koreańskiego producenta znany także jako LG GT500 Pathfinder. Do jego cech charakterystycznych należy zaliczyć 3 calowy w pełni dotykowy ekran ekran. Motywy na LG GT500 Puccini  nie są dostępne, jednak można edytować ekrany według własnego uznania dostosowując np. położenie ikon.

Do najważniejszych cech telefonu można zaliczyć moduł GPS oraz WiFi w standardzie 802.11 b/g. opis LG GT500 Puccini musi także zawierać spis funkcji multimedialnych tego urządzenia. Aparat ma rozdzielczość 5 megapikseli i pozwala na wykonywanie całkiem niezłych fotografii. Poza tym gry na LG GT500 Puccini są już wbudowane. Oczywiście można rozszerzać liczbę gier zakupując kolejne.  Telefon LG GT500 Puccini zbiera dobre opinie wśród specjalistów i użytkowników, więc jest to ciekawa propozycja dla osoby szukającej multimedialnego telefonu. Jeśli chcemy w pełni korzystać z jego możliwości to musimy jednak zakupić kartę pamięci, gdyż 100 MB pamięci wbudowanej może wystarczyć co najwyżej na dzwonki dla LG GT500 Puccini.

Akumulator jako zastosowano w tym modelu pozwala na 400 godzin czuwania i 5,5 godziny rozmowy. Urządzenie mierzy 107 x 54,5.4 x 11,8 mm i wazy 98 gram, więc jest całkiem poręczne i wygodne. Niestety cena LG GT500 Puccini nie należy do najniższych, jednak telefon posiadając tak wiele funkcji internetowych i multimedialnych musi nieco kosztować.