Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG GM360

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 400
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

LG GM360 zwany również Bali to przykład dość taniego i nowoczesnego telefonu, który posiada wszelkie niezbędne dodatki do wygodnego użytkowania. Stosunkowo wygodną pracę zapewnia 3 calowy wyświetlacz dotykowy, który generuje 262 tys. kolorów. Do najlepszych ekranów na rynku sporo mu brakuje, ale mimo wszystko powinien zadowolić większość użytkowników, tym bardziej że pracuje w dość dużej rozdzielczości - 240 x 400 pikseli.

Telefon co prawda nie jest wyposażony w interfejs WiFi, jednak posiada sporo funkcji społecznościowych - w tym aplikacje Facebook, Twitter oraz pakiet Google (Gmail, Google Talk). Telefon posiada funkcję Social Networking System, który powoduje, że dostęp do wymienionych portali społecznościowych jest zintegrowany z systemem telefonu.

Pamięć wewnętrzna ma zaledwie 20 MB, jednak łatwo można ją rozszerzyć kartą micro SD. Telefon obsługuje nawet te o pojemności 16 GB. Dodatkowa pamięć przyda się nie tylko na motywy i aplikacje, ale również na fotografie, gdyż LG GM360 posiada dobry aparat o rozdzielczości 5 mpix. Optykę przygotowała renomowana firma Schneider-Kreuznach. LG postarało się o lampę błyskową typu LED.

Litowo-jonowa bateria 900mAh zapewnia 5 godzin rozmów oraz 390 godzin czuwania, co jest wynikiem całkiem niezłym. Pamiętać należy jednak, że jeśli będziemy intensywnie korzystać z funkcji (szczególnie tych multimedialnych) to telefon rozładuje się znacznie szybciej. Telefon został zaprezentowany w 2010 roku i jak na razie opinie na jego temat są pozytywne.