Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG GM200 Brio

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

LG GM200 Brio to niskobudżetowy telefon przygotowany przez koreańskiego producenta w 2009 roku.

Opis LG GM200 Brio nie jest pełny fajerwerków. Telefon LG GM200 Brio to urządzenie o klasycznej budowie,  przeciętnych wymiarach i wadze. Jeśli chodzi o funkcje multimedialne to również nie jest różowo – aparat ma 2 mpix, co nie pozwala na robienie dobrych zdjęć. Odtwarzacz pozwala na otwieranie plików typu MP3,AAC, AAC+, AAC++, WMA ,AMR, MIDI. Dzwonki na LG GM200 Brio mogą być np. w formacie mp3.  Motywy na LG GM200 Brio nie są łatwo dostępne. Nie ma za to problemu z plikami Java. Gry na LG GM200 Brio jest sporo i można je zakupić. Niech za przykład posłuży świetna gra akcji The Saboteur osadzona w realiach II wojny światowej lub Anno - Create a new world – kultowy RTS z pecetów przeniesiona na ekrany komórek. Przed zakupem gier i  innych plików multimedialnych warto upewnić się czy mamy dość miejsca. Jeśli nie to warto rozszerzyć pamięć o kartę pamięci microSD.

Cena LG GM200 Brio jest stosunkowa niska, gdyż jest to telefon niskobudżetowy. Opinie o LG GM200 Brio są dość pozytywne, choć z pewnością nie jest to urządzenie chwalone przez wszystkich. Nie ma w tym nic dziwnego – jest to aparat dla osób nie wymagających zaawansowanych funkcji i ceniących sobie prostotę zarówno jeśli chodzi o obsługę jak i stylistykę.