Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG GD900 Crystal

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 480 x 800
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi  
Instrukcja: Pobierz

Opis

LG GD900 Crystal to atrakcyjny wizualnie telefon oferujący jednocześnie wyśmienitej jakości jakość obrazu. Ekran posiada rozdzielczość 480x800 pikseli i jest zdolny do wyświetlania aż 16 milionów kolorów. Spod wyświetlacza można wysunąć klawiaturę jednak ekranik jest w pełni dotykowy. Do wykonania telefonu LG GD900 Crystal  użyto szkła hartowanego oraz specjalnie wzmocnionego plastiku.

Miłośnicy surfowania w Internecie mogą sięgnąć po LG GD900 Crystal bez zastrzeżeń gdyż to urządzenie posiada nie tylko HSDPA 3.6 Mbps ale także WiFi. Telefon działa zarówno w sieci GSM jak UMTS. Podczas surfowania w Internecie akumulator o pojemności 1000mAh szybko się wyczerpuje. Jeśli tylko dzwonimy, to LG GD900 Crystal pozwala na około 3,5 godziny rozmów. Do największych zalet telefon można zaliczyć aparat o rozdzielczości 8 mpix, więc opis LG GD900 Crystal musi zawierać tę informację. Gry na LG GD900 Crystal są powszechnie dostępne. Można sięgnąć np. po Fight Night: Round 4 – grę bokserską od Electronic Arts. Zakupić można również dzwonki na LG GD900 Crystal. Telefon umożliwia ustawianie na sygnały swoich ulubionych utworów muzycznych. Motywy na LG GD900 Crystal nie są łatwo zamienialne, jednak telefon posiada możliwość dostosowywania wyglądu do własnych potrzeb. Pamięć telefon wynosi około 1500 MB, więc jest to przestrzeń bardzo duża i pozwalająca na wiele zastosowań. Co więcej: można ją rozszerzyć zakupując kartę pamięci microSD.

Cena LG GD900 Crystal jest wysoka jednak to telefon świetnie wyglądający, wyposażony w bardzo dobry aparat oraz niesamowity wyświetlacz. Czy warto go zakupić? Opinie o LG GD900 Crystal są jednoznaczne – jeśli chcesz kupić tak drogi telefon, to ten model LG może być dobrym wyborem.