Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG GD510 Pop

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 400
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

LG GD510 Pop to telefon o dotykowym trzycalowym ekranie dostępny na rynku od 2009 roku. Jego cechą charakterystyczną jest możliwość zakupu za około 50 zł panelu umożliwiającego ładowanie telefonu przy pomocy energii słonecznej. Jest to więc proekologiczne urządzenie.

Motywy na LG GD510 Pop nie są dostępne.  Telefon posiada jednak trzy ekrany główne, które można konfigurować według własnych potrzeb. Pod względem wymiarów telefon jest wręcz filigranowy – mierzy 95.3 x 49.6 x 11.2 mm i waży 89 gram. Bateria posiada pojemność 900 mAh i pozwala na 3,5 godziny rozmów i 360 godzin czuwania. Pamięć wewnętrzna wynosi 40 MB, jednak można ją rozszerzyć stosując karty microSD. Dzwonki na LG GD510 Pop mogą być w formacie mp3. Telefon posiada również odtwarzacz plików muzycznych, więc rozszerzenie pamięci kartą (do 8 GB) wydaje się być sensowne. Do fotografowania przygotowano aparat o rozdzielczości 3 mpix. Graczy ucieszy fakt, że gry na LG GD510 Pop są dostępne i dość popularne. Opis LG GD510 Pop to wykaz wielu funkcji, jednak czy jest to rzeczywiście urządzenie warte uwagi?

Opinie na temat LG GD510 Pop są pozytywne. Jest to telefon należący do kategorii dość tanich dotykowych, a jednocześnie oferujących sporo możliwości. Cena LG GD510 Pop jest dość atrakcyjna, a telefon można dostać w różnych ofertach abonamentowych za małe pieniądze.