Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG GD330

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Telefon LG GD330 należy do grona sliderów działających w sieciach typu GSM. Jest to urządzenie wyposażone w 2,2 calowy ekran TFT o rozdzielczości 240 x 320 pikseli. Wyświetlacz jest czytelny i zapewnia przyjemną pracę z urządzeniem. Pamięć telefonu wynosząca zaledwie 20 MB nie pozwoli na instalacje wielu aplikacji. Gry na LG GD330 są szeroko dostępne, więc warto zainwestować w kartę typu microSD, która rozszerzy pamięć telefonu. Dzwonki na LG GD330 mogą być w formacie mp3, więc jest to kolejny pretekst by postarać się o więcej miejsca w telefonie. Kwestie wizualne mogą być modyfikowane poprzez zmianę tapety. Dostępne są również motywy na LG GD330. Do komunikacji można używać bezprzewodowego standardu Bluetooth. Telefon może służyć jako odtwarzacz mp3 lub radio. Ułatwieniem np. w podróżowaniu samochodem jest system głośnomówiący. Opis LG GD330 nie może nie zawierać informacji o aparacie fotograficznym o rozdzielczości 2 mpix. Bateria, w jaką wyposażony jest telefon ma pojemność 800 mAh, co pozwala na około 300 minut rozmowy.

Opinie o LG GD330 są przeważnie pozytywne: jest to prosty w obsłudze telefon o atrakcyjnej stylistyce. Jedynym problemem może być kwestia wyrabiania się klapki. Z czasem może okazać się to średnio trwałym rozwiązaniem. Cena LG GD330 należy do niezaprzeczalnych plusów. Całkiem nieźle wyposażony telefon otrzymujemy za rozsądne pieniądze, jednak przy zakupie używanego telefonu trzeba liczyć się z możliwymi defektami klapki.