Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG GC900 Viewty Smart

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 480 x 800
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi  
Instrukcja: Pobierz

Opis

LG GC900 Viewty Smart to zaawansowany sprzętowo telefon posiadający m.in. potężny aparat fotograficzny o rozdzielczości 8 mpix. Niesamowite wrażenie robi doskonały wyświetlacz o dobrej rozdzielczości, przekątnej oraz bogatej palecie barw. Oczywiście ekran jest w pełni dotykowy.

Opis właściwości LG GC900 Viewty Smart może być bardzo długi, gdyż jest to bardzo zaawansowany aparat. Urządzenie wyposażone jest w moduł WiFi klasy 802.11 b/g umożliwiający bezprzewodowy dostęp do Internetu. Pamięć telefonu to około 1500 MB, ponadto można ją rozszerzyć kartą microSD, więc na LG GC900 Viewty Smart zmieścisz wiele różnego rodzaju plików. Tym bardziej, że gry na LG GC900 Viewty Smart są całkiem popularne, a dzięki wysokiej jakości wyświetlaczowi – wyglądają znakomicie. Miłośnicy Internetu powinni wiedzieć, że LG GC900 Viewty Smart posiada także pakiet Google umożliwiający np. korzystanie z wyszukiwarki, Gmaila w bardzo prosty sposób. Motywy na LG GC900 Viewty Smart nie są dostępne w klasycznej formie, jednak wygląd ekranów można dostosowywać do własnych potrzeb. Telefon posiada odtwarzacz mp3, wiec dzwonki na LG GC900 Viewty Smart również mogą być w tym formacie.

Duży i wysokiej jakości wyświetlacz ma jednak spory apetyt na prąd. Akumulator mimo, że ma pojemność 1000mAh, pozwala zaledwie na 170 godzin czuwania oraz 3,5 godziny rozmowy. Szczególnie czas czuwania wzbudza niezbyt dobre opinie o baterii LG GC900 Viewty Smart. Telefon LG GC900 Viewty Smart to zaawansowane urządzenie, którego jedynym mankamentem jest żywotność baterii oraz cena. LG GC900 Viewty Smart to urządzenie drogie, jednak płacimy nie tylko za wygląd i markę, ale także za funkcjonalność i wysoką jakość wykonania.