Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG GB250

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

LG GB250 to telefon typu clamshell (klapka) działający w dwóch standardach - GSM i UMTS. Posiada dwa ekrany - główny ma 2 cale, wyświetla 256 tys. kolorów oraz ma rozdzielczość 176 x 220 pikseli. Wyświetlacz dodatkowy jest typu mono i ma rozdzielczość wynoszącą zaledwie 96 x 94 pikseli.

Co ciekawe: wbudowana pamięć ma pojemność aż 1 GB, co jest wartością całkiem dużą jak na tego typu telefon. Nie ma również problemu z rozszerzeniem jej - wystarczy kupić kartę microSD nie większą niż 4 GB. Dodatków w LG GB250 można wskazać co najmniej kilka: jest HSDPA, GPRS, EDGE, Bluetooth, obsługa Javy, zegarek, kalkulator, organizer i aparat.

Bateria z pewnością nie jest mocną stroną tego telefonu LG. Ma pojemność tylko 850 mAh i mimo, że urządzenie nie ma „prądożernych” funkcji, to jednak powinna być większa.

Niestety aparat to również niezbyt dobra strona LG GB250. Ma on tylko rozdzielczość 1,3 Mpx, więc by zrobić czytelne zdjęcie potrzebne są dobre warunki oświetleniowe i nieco szczęścia. Z pewnością nie jest to telefon dla miłośników fotografowania. Jako, że telefon wspiera język Java, możliwe jest ściąganie różnych plików takich jak motywy i aplikacje. LG GB250 ma opinie urządzenia dobrze wykonanego, mimo to nie jest zbyt popularny w naszym kraju, jednak gdy już gdzieś się go spotka, to jego cena może okazać się dość atrakcyjna.