Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG GB220

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Jeśli cenisz sobie prostotę, niezłą jakość wykonania, na nadto interesuje Cię niska cena to LG GB220 będzie ciekawym wyborem. Jest to telefon dostępny za bardzo małe pieniądze, jednak nie oferujący zaskakujących możliwości. Wyświetlacz o rozmiarze 1.76 cala zapewnia przyzwoitą jakość obrazu, ale nie nadaje się do zastosowań multimedialnych.

Telefon LG GB220 nie posiada żadnych powalających funkcji. Zabrakło WiFi, dobrej jakości aparatu, Dolby Mobile czy chociażby możliwości stosowania wygaszaczy ekranu. Motywy na LG GB220 są również niedostępne. Jest to do bólu prosty telefonów – zarówno w swojej budowie jak i skomplikowaniu obsługi. Właśnie z tego powodu opis LG GB220 jest dość nudny. Nikogo nie elektryzuje już aparat o rozdzielczości 1,3 mpix czy radio FM, a tylko to jest w stanie zaoferować opisywany model. Na plus można zaliczyć możliwość rozszerzenia pamięci kartą microSD. Poza tym dzwonki na LG GB220 mogą być w formacie mp3, więc można stosować jako sygnały swoje ulubione piosenki.  Można również instalować gry na LG GB220. Do najciekawszych produkcji  zaliczymy Pro Evolution Soccer 2010 oraz James Cameron's Avatar.

Opinie o LG GB220 mogą być pozytywne, jednak tylko jeśli użytkowników zda sobie sprawę, że jest to przykład niskobudżetowego urządzenia skierowanego do szerokiego grona odbiorców. Miłośnicy multimediów i fantazyjnego wyglądu nie znajdą w LG GB220 nic ciekawego.