Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG G8000

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

LG G8000 to leciwy już telefon zaprezentowany w 2003 roku należący do gatunku tzw. klapek, czyli rozkładanych urządzeń. Urządzenie posiada wymiary 94 x 50 x 21,50 mm oraz waży 120 gram.

Gry na LG G8000 nie są szczególnie popularne, gdyż telefon jest już dość stary i nie oferuje dobrego wyświetlacza. Dzwonki na LG G8000 mogą być w formacie mp3, co jest niewątpliwą zaletą tego prostego urządzenia. Niestety motywy na LG G8000 nie są wspierane. Można zmieni co najwyżej tapetę.

Opisywany model charakteryzuje się stosunkowo mocną baterią typu Li-Ion, jednakże nie przekłada się to na wyniki. Urządzenie pozwala na około 3 godziny rozmowy i 8 dni czuwania. Nie jest to wynik powalający, zważywszy na fakt, że ekran jest marnej jakości. Do komunikacji między telefonami możemy używać przestarzałego już portu IRDA. Opinie LG G8000 w momencie premiery były pozytywne, jednakże dziś ten telefon nie robi już na nikim wrażenia.

Opis LG G8000 nie może być zbyt długi, gdyż jest to telefon posiadający w gruncie rzeczy tylko możliwości dzwonienia i smsowania. Wszelkie inne funkcje zostały ograniczone do minimum. Dziś, w kilka lat po premierze cena LG G8000 jest bardzo niska. Pytanie jednak czy warto szukać tego aparatu na aukcjach internetowych i w komisach. Sądzę, że można odnaleźć ciekawsze telefony za stosunkowo niską cenę.