Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG G7120

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne  
Komunikacja: irDA  

Opis

LG G7120 to telefon, którego premiera miała miejsce jeszcze w 2004 roku, więc pod względem technologicznym nie jest to najnowocześniejsza konstrukcja. Właśnie dlatego ekran dodatkowy wyświetla tylko 256 kolorów i ma małą rozdzielczość 96 x 64 pikseli.

Motywy i aplikacje są dostępne dla LG G7120, gdyż telefon posiada obsługę Javy, jednak dzwonki w mp3 już nie. Zabrakło również możliwości rozszerzenie kartą, pamięci wbudowanej która ma zaledwie 1,3 MB. Jest to bardzo mało i nie jeden użytkownik LG G7120 odczuł to na własnej skórze. Podobnie z resztą jak braku radia, przeglądarki xHTML czy Bluetooth, który zapewnia bezproblemowy kontakt między telefonami i kontakt z bezprzewodowym systemem głośnomówiącym. Aparat potrafi zrobić fotki tylko w formacie VGA.  Jak widać – dodatki nie są mocną stroną LG G7120.

Urządzenie ma dość małe rozmiary (89 x 46 x 24 mm), jednak waga jest już nieco większa niż w innych konstrukcjach. LG G7120 waży prawie 100 gramów.  A do tego bateria zapewnia tylko 120 minut czasu rozmowy na jednym ładowaniu. Nie jest to z pewnością wynik, z którego konstruktorzy LG mogą być dumni. W Polsce LG G7120 nie jest telefonem specjalnie popularnym, jednak patrząc na globalne opinie, to wydaje się, że nie był to najlepszy produkt koreańskiego producenta.