Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG G7100

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 160 x 120
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

LG G7100 to rozkładany telefon, którego premiera miała miejscu już w 2003 roku, jednak charakteryzuje się ciekawymi rozwiązaniami takimi jak obrotowy ekran. Niestety z racji wieku, w aparacie zabrakło wręcz niezbędnych dziś opcji – Bluetooth czy złącza kart MicroSD. Aparat fotograficzny jest wyjątkowo marnej jakości więc nie można zrobić nim wyraźnego zdjęcia. Opinie o LG G7100 po latach nie mogą być wyjątkowo dobre, jednak kilka lat temu był to bardzo dobry telefon. Opis LG G7100 dziś kojarzy się z poprzednią epoką.

Gry na LG G7100 są dostępne. Wystarczy spojrzeć na bibliotekę tytułów dostępnych na naszej stronie. Można pobrać m.in. konsolowy bestseller Star Wars - The Force Unleashed lub strategię Commandos. Młodszych graczy zachęci platformówka Wall-E. Motywy na LG G7100 nie działają, jednak można zmieniać tapety i animacje. Dzwonki na LG G7100 mogą być tylko polifoniczne. Format mp3 nie jest obsługiwany. Ogromnym minusem jest mała pojemność telefonu która wynosi zaledwie około 1 MB. Tak ograniczone miejsce nie pozwala na przechowywanie wielu gier i aplikacji.

Dziś cena LG G7100 jest niska, jednak jest to urządzenie trudno dostępne na rynku wtórnym. Czy opisywany aparat można uznać za nadal godny zainteresowania? Można sądzić, że jest to raczej produkt który powoli odchodzi do historii telekomunikacji.