Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG G7050

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne  
Komunikacja: irDA  

Opis

LG G7050 to nietypowy telefon, którego głównym atutem jest projekt. Pozornie ma on klasyczną budowę, jednak po bliższym przyjrzeniu się dostrzegamy, że klawiaturę można odsunąć w dół, co powoduje że odsłania się cały ekran. Mały wyświetlacz jest traktowany jako ekran informujący o smsie, połączeniu, a pełną funkcjonalność zapewnia dopiero zsunięcie klawiatury niżej.

Jak łatwo się domyśleć - głównym autem LG G7050 powinien być właśnie ekran. Niestety - nawet jak na standardy z momentu premiery, nie zachwycał. Wyświetlacz posiadał co prawda 65 tys. kolorów, jednak jakość obrazu pozostawiała sporo do życzenia. Inne dodatki w LG G7050 również pozostawiały wiele do życzenia - aparat jest słabej jakości, brakuje Bluetootha, wsparcia dla MP3 czy możliwości powiększenia małej pamięci wewnętrznej. Motywy i aplikacje należy pomieścić na zaledwie 1,5 megabajtowej pamięci.

Opinie o LG G7050 nie są zbyt pozytywne – mimo ciekawego wzornictwa, urządzenie nie odniosło sukcesu. Było to spowodowane zapewne dość kruchym wykonaniem i brakiem tak podstawowych funkcji jak Bluetooth czy wsparcie dla MP3. Już w 2004 roku było to niemal standardem. Zabrakło również klienta e-mail, radia, a wygoda korzystania z klawiatury była znikoma. Pojemna bateria (860 mAh) nie uratowała LG G7050 od słabej sprzedaży w naszym kraju.