Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG G7000

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: Producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: irDA  

Opis

LG G7000 to przykład telefonu o budowie tzw. „klapki”. Jest to składane urządzenie, wyposażone w dwa wyświetlacze – jeden monochromatyczny pełniący funkcję zegarka i podstawowego informatora np. o sms-ach oraz głównego o rozdzielczości 128 x 160 pikseli.

Telefon LG G7000 posiada oprogramowanie Java, więc można ściągać i wgrywać na niego różnego rodzaju aplikacje. Mowa np. o słownikach czy grach Gry na LG G7000 są dostępne, jednak pamięć telefonu nie pozwala na instalacje zbyt wielu aplikacji. Motywy na LG G7000  nie są niestety dostępne. Opis LG G7000 nie możne nie zawierać informacji o tym, że telefon nie posiada nawet najprostszego aparatu. Dla niektórych jest to rzecz, która może zaważyć na ocenie. Mimo wszystko opinie o LG G7000 były całkiem pochlebne, jednak należy pamiętać, że telefon nie należy do najnowszych.

Bateria o pojemności 820 mAh pozwala nawet na 4 godziny rozmowy, co jest wynikiem bardzo dobrym. Czas czuwania wynosi około ośmiu dni. LG G7000 dzięki swojej całkiem atrakcyjnej stylistyce może się podobać. W tego typu telefonach szczególnie lubują się kobiety. Przed zakupem warto jednak upewnić się, że nie potrzebuje się aparatu posiadającego rozbudowane opcje multimedialne, bo ich w LG G7000 nie uświadczymy. Z drugiej jednak strony ogromnym atutem jest cena LG G7000, która wyjaśnia dlaczego zabrakło chociażby Bluetootha.