Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG G5600

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: Producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne Dzwonki-video  
Komunikacja:  

Opis

Jeśli szukasz taniego telefonu to zaprezentowany światu w 2004 roku LG G5600 może wydać się ciekawym urządzeniem. Jego jedyną zaletą nie jest cena. LG G5600 to prosty w swojej budowie, poręczny aparat posiadający najpotrzebniejsze funkcje, bez zbędnych funkcjonalności dodatkowych utrudniających użytkowanie. LG G5600 to telefon dla osób niewymagających, jednak ma swoje atuty. Poza atrakcyjnym, dość neutralnym wyglądem, jego plusem jest posiadanie Javy, co daje możliwość grania w gry na LG G5600. Niestety nie ma zbyt dużego wyboru jeśli chodzi o motywy na LG G5600. Gracz może za to zmieniać tapety.

Przy pomocy GRPS-u i WAP-u można pobierać różne tapety i aplikacje z sieci. Niestety aparat nie ma klienta e-mail. Można wysyłać tylko SMS-y i MMS-y. Dzwonki na LG G5600 nie mogą być niestety w formacie mp3. Jedyną możliwością jest wykorzystywanie polifonicznych plików dźwiękowych. Do cech charakterystycznych tego urządzenia można zaliczyć wymienne obudowy. Dodatkiem jest aparat o rozdzielczości VGA, czyli tworzący zdjęcia o rozmiarze 640x480 pikseli. Z pewnością nie będą one nadawały się do albumu rodzinnego. Bateria ma pojemność 860 mAh i pozwala na około 2,5 godziny rozmowy. Telefon posiada wymiary 105 x 43 x 19 mm i waży 90 gram. Nie należy wiec do najmniejszych urządzeń na rynku, ale jego gabaryty nie powinny być przeszkodą w użytkowaniu.