Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG G5500

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: Producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: irDA  

Opis

LG G5500 to telefon o klasycznej budowie i stylistyce. Jego wymiary zewnętrzne (92 x 42 x 21 mm) oraz niska waga (81 g) pozwalają na schowanie go w kieszeni czy torebce, jednak antena może nieco utrudniać przenoszenie go. Urządzenie zostało zaprezentowane w 2003 roku, więc oferuje tylko pracę w standardzie GSM. Do komunikacji można używać IRDY, GPRS-u oraz WAP-u. Za pośrednictwem tych protokołów można przesyłać dzwonki na LG G5500. Opis tego telefonu byłby niepełny gdyby nie informacje dotyczące pojemności pamięci. Brak złącza kart pamięci nie pozwala na kopiowaniu zbyt dużej ilości plików. Gry na LG G5500 nie są jednak szeroko dostępne i popularne. Twórcy udostępnili jedną produkcję - Mobile Hawk. Inny należy szukać w sieci. Brakuje również możliwości pobierania innych plików takich jak motywy na LG G5500. Można tylko zmieniać tapety i loga.

Opinie o baterii LG G5500 są niezbyt pochlebne. Co prawda telefon posiada akumulator o całkiem sporej pojemności 760 mAh, to jednak pozwala na zaledwie dwie godziny rozmowy i 190 godzin czuwania. Kolorowy ekran o rozdzielczości 128 x 160 pikseli nie jest wybitnie prądożerny, więc czas działania powinien być nieco dłuższy. Na osłodę można dodać, że cena LG G5500 jest niska. Pytanie jednak czy warto sięgać po to urządzenie?