Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG G5400

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: Producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: irDA  

Opis

LG G5400 to rozkładany telefon będący na rynku od 2003 roku. Do jego cech charakterystycznych należą: niska waga (85 g)  i małe gabaryty (86 x 46 x 22 mm). Ekran jest również dość mały, jednak pozwala na sprawne korzystanie z podstawowych funkcji telefonu. Telefon LG G5400 posiada IRDĘ, służącą do komunikacji między telefonami lub z komputerem. Bateria ma pojemność 760 mAh i pozwala na około 3 godziny rozmowy.  Pamięć wiadomości tekstowych wynosi 100 SMS-ów. Podczas pisania można stosować słownik T9. Poza tym można instalować na nim aplikacje wykonane w technologii Java. Mogą to być np. gry. Na LG G5400 można ściągać dzwonki. Niestety motywy nie są dostępne na ten telefon. Można tylko zmieniać tapety. Opis LG G5400 nie może zawierać zbyt wielu superlatyw gdyż jest to telefon przeciętny.

Opinie o wytrzymałości LG G5400 są za to dość pozytywne. Mimo małego zaawansowania technologicznego jest to dobry telefon do dzwonienia i smsowania. Ci, którzy chcą urządzenia multimedialnego będą jednak zawiedzeni. Mała pamięć (1,3 MB), słaby wyświetlacz, brak podstawowych funkcji komunikacyjnych (jest tylko GPRS klasy 10 i IRDA)  nie pozwala na korzystanie z LG G5400 w ten sposób. Cena zakupu LG G5400 jest bardzo niska, więc jest to jeden z atutów, jednak zarzutów można odnaleźć znacznie więcej.