Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG G5300

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: Producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

Telefon LG G5300 swoją premierę miał kilka lat temu, toteż jest to przykład taniego urządzenia. Cena LG G5300 nie powinna wynosić więcej niż kilkadziesiąt złotych. Pewien problem może być jednak z dostępnością – urządzenie można dziś dostać tylko z drugiej ręki, więc należy szukać po w komisach i na aukcjach internetowych. Pytanie jednak czy warto? Opinie o LG G5300 są podzielone.

Jest to telefon dość solidnie wykonany i poręczny, jednakże problemem jest niskiej jakości, mały wyświetlacz. LG G5300 nie posiada złącza kart pamięci, Bluetooth, IRDY czy dyktafonu. Gry na LG G5300 są niedostępne, ze względu na brak Javy. Motywy na LG G5300 również nie mogą być pobierane. Producent nie dał również możliwości słuchania radia. Jedyną możliwością komunikacji ze światem jest więc GPRS do spółki z WAP-em.

Dzwonki na LG G5300 nie mogą być w formacie mp3, więc należy uważać jakie pliki się chce pobrać. Litowo jonowa bateria o pojemności 850 mAh pozwala na maksymalnie trzy godziny rozmowy, jednak dostępne obecnie egzemplarze mają w większości częściowo wykorzystane baterie. Opis LG G5300 można zakończyć konkluzją, że jest to bardzo standardowy, nie wyróżniający się telefon, który nie może przyciągnąć żadną ciekawą funkcjonalnością.